Artboard 1 copy 5

עצמאות פיננסית עם תצפית נדל"ן: המודל שמניב תשואה יציבה

"היום, בפני אדם רגיל שצבר הון של 500-100 אלף שקלים מעבודה או ירושה, עומדות כמה אפשרויות להשקעה", אומר נתי כרמי, משנה למנכ"ל בחברת היזמות תצפית

"האופציה הראשונה היא להשאיר את הכסף בפק"מ בבנק. זה נראה כמו השקעה סולידית עם תשואה של חצי אחוז או אחוז אחד בשנה. בפועל מדובר בהפסד כי האינפלציה שוחקת את הכסף."

"האופציה השניה היא שוק ההון. בראיה של עשורים הבורסה במגמת עליה. הבעיה היא שעבור מי שאינו משקיע מקצועי קשה להרוויח. השוק תנודתי ומושפע מאלפי גורמים. צריך גם הרבה סבלנות, לפעמים אפילו שנתיים או שלוש לא מבטיחות רווחיות."

 

"אופציה שלישית למשקיעים עם כמה מאות אלפי ש"ח של היא לרכוש נכס להשקעה. הבעיה היא שבלי ניסיון קשה למצוא נכס משתלם. הרבה פעמים תנאי המשכנתא, ניהול השוכרים או המרחק מהנכס הופכים את העסקה ללא משתלמת."

 

אז מה כדאי לעשות עם הכסף? איך אפשר למנף כמה מאות אלפים כך שיניבו תשואה של עשרות אלפים בשנה? "מתוך הבנה שיש צורך אמיתי במסלול השקעה יציב ומשתלם, אנחנו מאפשרים לאנשים פרטיים להשקיע באחד מעשרות הנכסים שאנחנו בונים בארץ."

 

"השקעה בנכס של תצפית הוכיחה את עצמה כהשקעה יציבה שמבטיחה תשואה חד ספרתית מכובדת."

 

"פתחנו את המסלול לציבור לפני מספר שנים. היום כבר יש לנו יותר מ- 100 משקיעים, כולם נהנים מתשואה חיובית", נתי אומר. "הרבה מהם כבר קיבלו חזרה את הקרן וחזרו לסבב השקעות שני ושלישי."

 

השקעה בנכס תצפית: להפוך לשותף השקט של חברה יזמית

חברת תצפית יוזמת ובונה פרויקטים של נדל"ן כבר משנת 2014. בתחום הדיור החברה ביצעה הקמת בנייני מגורים, פינוי-בינוי, תמ"א 38, התחדשות עירונית, ועוד. עבור המגזר העסקי החברה מקימה בנייני משרדים מרכזים לוגיסטיים, ועוד פרויקטים שאפתניים. לאורך השנים החברה הקימה פרויקטים בכל רחבי הארץ: בחיפה, הרצליה, כפר סבא, בת ים, ועוד. 

 

"השקעה בפרויקט של תצפית הופכת את המשקיע לשותף שקט שלנו", נתי אומר. "אנחנו משקיעים את ההון באחד מהפרויקטים שאנחנו מקדמים. אנחנו בונים את הנכס ואחר כך מנהלים את השוכרים או המכירה שלו."

 

"בסיום תקופת ההשקעה המשקיע יקבל חזרה את הקרן יחד עם תשואה מכובדת – רווח של אלפי עד עשרות אלפי שקלים מדי שנה." 

 

"מאחר שמדובר בפרויקטים שאנחנו יוזמים, מקימים ואחר כך מנהלים, אנחנו מחויבים ב- 100% להצלחת הפרויקט", נתי מבהיר. "יחד איתי בהנהלת החברה יושבים אנשי מקצוע עם שנות ניסיון רבות בנדל"ן והשקעות. אנחנו בוחרים את הפרויקטים הנכונים ומוציאים אותם לפועל באופן המוצלח ביותר תוך ירידה לפרטים הקטנים. אפילו אני, עובד חברה, משקיע בכמה פרויקטים שלנו", נתי מחייך. 

 

המשקיעים החדשים: משפחות, פנסיונרים, יזמים צעירים

"באים אלינו משקיעים מנוסים שמחפשים כיוון חדש, אבל גם הרבה משקיעים חדשים בלי ניסיון", נתי אומר, "בין אלו אפשר לציין יזמים צעירים שמוכנים לקחת הלוואה ולמנף אותה, משפחות שקיבלו סכום בירושה, פנסיונרים שהצליחו לחסוך כמה מאות אלפים, ואחרים."

 

"הם באים עם הרבה שאלות. אנחנו מראים להם את המספרים ואת האפשרויות. עבור רבים מדובר במסלול ההשקעה אידיאלי מבחינת הון נדרש להשקעה, יציבות, ואופק."

 

"התקשר אלי אחד המשקיעים שלנו – פנסיונר שלפני כמה שנים השקיע איתנו 300,000 ש"ח. הוא סיפר לי שחיתן את הבת שלו באירוע מפואר רק מהתשואה על ההשקעה, ואז שאל אם אפשר להכנס לעוד סבב השקעה."

 

אז איך מתחילים להשקיע בפרויקטים של תצפית? "אנחנו פוגשים את המשקיעים שפונים אלינו ועוזרים להם לבחור את הפרויקטים שמתאימים להם. יש לנו פרויקטים ברחבי הארץ, רובם בתחום המסחרי – מבני משרדים, מרלו"גים, ועוד. אנחנו משקיעים את ההון בפיתוח הפרויקט ושולחים עדכונים תקופתיים למשקיעים. 

 

תצפית יזמות ואחזקת נדל"ן פתוחה לקבלת משקיעים חדשים עם הון של 100,000 ש"ח ומעלה. 

 

שתפו מאמר זה:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

אל תפספסו !

רוצים לבחון איתנו השקעה יציבה ומניבה?

ת'כלס, משקיעים שולחים פרטים וחוזרים אליהם בהזדמנות…

משקיעים חושבים, קובעים פגישת זום בקליק עם המומחה ומקבלים תשובות לשאלות החשובות באמת.

מומלץ להפעיל סאונד
דילוג לתוכן