צוות תצפית

זאב ג׳וזף

מנכ״ל

זאב בעל תואר ראשון במשפטים וניסיון רב שנים בניהול ופיננסים.

זאב ייסד וניהל מספר חברות מובילות בארץ, וב-5 השנים האחרונות הוא מוביל את 'תצפית' בעשרות פרויקטים מוצלחים בתחום הנדל"ן.

נתי כרמי

משנה למנכ״ל

נתי בעל תואר בכלכלה ומנהל עסקים, ובעל תעודת יועץ ומאמן כלכלי.
לנתי נסיון עשיר בקידום הליכי תכנון בתחום הנדל"ן ובקידום פרויקטים. הוא עסק שנים רבות בייעוץ עסקי וכלכלי לעסקים, ומילא שורה של תפקידי ניהול מגוונים.

בשנים האחרונות הוביל נתי פרוייקטים רבים בתחום הנדל"ן ורכש נסיון רב בתחום.

ביכולותיו הבין אישיות המיוחדות מביא נתי לחברה פן נוסף של פיתוח עסקי ויצירת הזדמנויות לעסקאות חדשות. 

רו"ח ליאור פרידמן

סמנכ״ל כספים

ליאור הוא רואה חשבון, בוגר אוניברסיטת חיפה במסלול חשבונאות וכלכלה, בעל ניסיון של מעל 15 שנה בתפקידי ניהול כספים בחברות ציבוריות ופרטיות.

ליאור הוא בעל האחריות המלאה על מחלקת הכספים בקבוצה הן ברמת תזרים המזומנים והדוחות הכספיים והן ברמת התקציבים והפיתוח העסקי.
בנוסף, ליאור אחראי על הניהול של כל מחלקות הקבוצה (משקיעים, מנהלי פרויקטים, שותפים, משפטי, אדמיניסטרציה).

אורן עדי

סמנכ״ל שיווק

אורן בעל תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב. לאורן יש מעל 20 שנות ניסיון בתעשיית ההייטק הישראלית בתפקידי פיתוח, ניהול פרויקטים ומכירות בפרויקטי ענק בכל רחבי העולם. אורן עבד כ-15 שנים בחברת אמדוקס הישראלית וב-2019 עבר למטה בנק הפועלים בתפקיד מנהל פרויקטים בכיר בפרויקט הדגל של הבנק לחידוש המערכות הפיננסיות (פרויקט המודרניזציה). 

אורן מוביל בתצפית את גיוס המשקיעים ושיווק הנכסים השונים של החברה לצד יוזמות ופיתוח אסטרטגי עסקי.

אורן מתנדב כפרמדיק בארגון המתנדבים איחוד הצלה, ומשרת מילואים פעיל ביחידה רפואית מובחרת בצנחנים.

אורטל בית יעקב

מנהלת משרד

אורטל בוגרת תואר ראשון בלימודים בינתחומיים במנהל, ממשל ומשפט, ובוגרת תואר שני בממשל ומדיניות ציבורית באוניברסיטת בר אילן. אורטל גם בוגרת לימודי יזמות נדל"ן במכללת פסגות ובעלת רשיון לעיסוק בתיווך מקרקעין.

בשנים האחרונות עבדה אורטל בתפקידים מרכזיים בלשכות שרים, בתפקידה האחרון הייתה מנהלת לשכת שר בכיר.

WhatsApp Image 2020-12-31 at 10.06.39

עו''ד איתן קניקובסקי

מנהל תחום השקעות

עורך הדין איתן עם נסיון עשיר בהשקעות נדל"ן ושוק ההון, בעבר התמחה בפרקליטות הפלילית במחוז תל אביב-יפו- נשוי ואב ל3 מתגורר בישוב נופי נחמיה.

איתן עלה לארץ מדרום אפריקה עם משפחתו ב1994.

שירת בצה"ל ביחידה מובחרת ומשרת מילואים פעיל.

וועדה מייעצת

הוועדה המייעצת להנהלת קבוצת תצפית מורכבת משני מומחים בעלי ניסיון רב בתחום יזמות הנדל"ן ובמיזמי ענק בשוק הישראלי. ההנהלה הפעילה של חברת תצפית, היא זו המובילה את החברה ומתכללת את מכלול תחומי הפעילויות. הנהלת החברה, החליטה ביוזמתה גם לשתף שלושה מומחים חיצוניים בעלי ניסיון רב בתחומי הנדל"ן בפעילותה. מטרת שיתוף זו היא להרחיב את קשת הדעות, ולייצר דיונים וקבלת כיווני מחשבה נוספים, גם אם האחריות ולקיחת ההחלטות הסופית, נעשית על ידי הנהלת החברה באופן עצמאי ומוחלט לגמרי.

 

הוועדה מהווה מסננת אחרונה לקראת כניסה לפרוייקט חדש וזאת לאחר שעבר את כל שלבי האישורים בתוך החברה. חברי הוועדה מלווים את הנהלת הקבוצה בפגישות קבועות, סיכומים רבעוניים ושנתיים ובכל אבן דרך וצומת החלטה בפרוייקט. 

 

 

רו"ח שמעון יצחקי

יו"ר הועדה המייעצת

שמעון בוגר אוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון עשיר בניהול ופיננסים. שמעון הוא מנכ"ל ויו"ר לשעבר של חברת אלביט הדמיה רפואית, חברה יזמית בתחום הנדל"ן שנסחרה בבורסת נאסדק ובבורסת תל אביב. בעברו ניהל שמעון תיקים במשרד רו"ח פאהן קנה.

כיום שמעון הוא איש עסקים ביזום פרויקטים לבניה ביהודה ושומרון ועובד במתן יעוץ פיננסי ועסקי בתחומי הנדל"ן. 

שמעון הוא נציג ציבור בועדה לתכנון ותקצוב של מוסדות להשכלה גבוהה והוא גם משמש כחבר במזכירות הישוב דולב וחבר בעמותת "הפלוגה הדתית" של מלחמת השחרור.

עו״ד יוני הולצר

חבר הועדה המייעצת

יוני  בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, ובוגר תוכנית "קורס ניהול עסקי בכיר" בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. יוני היה מנהל אשראי, סמנכ"ל ומנכ"ל של בנק אדנים למשכנתאות במשך שנים רבות. כמו כן. יוני היה בעלים של משרד יעוץ בתחומי מימון, אשראי ונדל"ן ויו"ר ועדת האשראי של חברת מנורה מבטחים. 

יוני הוא יו"ר ועדת ביקורת בארגון רבני צוהר, מכללת הרצוג, ארגון פעמונים ומכינה קדם צבאית עוז שלמה.

עו"ד שלום שמעון

חבר הועדה המייעצת

שלום בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני בנדל"ן. הוא בוגר קורסי ניהול בכירים ובהם קורס מנכ"לים ותאגידים עירוניים. בעברו יזם, מייסד ומנכ"ל חברת "מבושלת".

מייסדה של החברה הכלכלית בני ברק, ומנהלה הכללי עד לאחרונה.

בתפקידו האחרון היה שותף לפרוייקטיי נדל"ן בהיקפים של מאות מליוני שקלים.

שלום שימש כדירקטור בכרמל מזרחי ומשמש כיום כיו"ר פעיל בדירקטוריון כ.פ.ל בפתח תקווה, וכיו"ר פעיל בדירקטוריון בחברת ACP. שלום הוא גם יו"ר עסקי של מושב יסודות ויועץ לחברות הכלכליות במועצות חריש וקרית ארבע.

 

מומלץ להפעיל סאונד
דילוג לתוכן